BratislavaBratislava 19°
Futbalisti Argentíny
28.09.2022 10:03 Šport
Argentína neporazená už 34 zápasov! Jamajku zdolala 3:0

HARRISON - Futbalisti Argentíny sú vo výbornej forme! V medzištátnych stretnutiach sú neporazení už 34 zápasov a pred MS v Qatare jednoznačne patria medzi favoritov.

Dvojgólový Messi dopomohol k víťazstvu

Argentínska superstar zahviezdila dvoma gólmi v zápase proti Jamajke. Jeho Argentína sa dostala do vedenia už v 13. minúte, keď jamajského brankára prekonal Julian Álvaréz. Ďalšie dva góly pridal už sám Lionel Messi, ktorý v závere zápasu našiel dvakrát bránku súpera a spečatil víťazstvo Argentíny nad Jamajkou 3:0.

Brazília zdolala Tunisko 5:1

Ďalší z favoritov na MS v Qatare si spríjemnil náladu v zápase s Tuniskom. Brazílci nastrieľali v prvom polčase 4 góly, postupne sa presadili dvakrát Raphinha, Richarlison a Neymar. V druhom polčase pridali favoriti už iba jeden presný zásah, no Tunisko zdolali suverénne 5:1.

Zdroj: Netky, OP