TL: Zvolen v dramatickom zápase zdolal domáci Martin

NETKY.SK • 25 Február 2017, 07:56 • 2 min
TL: Zvolen v dramatickom zápase zdolal  domáci Martin

MARTIN - Hokejisti Zvolena uspeli na ľade Martina, keď v piatkovom stretnutí 48. kola slovenskej Tipsport ligy 2016/2017 zvíťazili 4:3 po predĺžení.

Hostia po dvoch tretinách viedli zásluhou Lukáša Nováka a Radovana Puliša 2:0. V záverečnej časti znížil Róbert Varga, ale na jeho gól odpovedal Patrik Lušňák. Keď to už vyzeralo, že hostia si odvezú z Turca všetky body, najprv znížil Radomír Heizer a duel poslal do predĺženia Jaroslav Markovič. O víťazstve "bryndziarov" rozhodol 26 sekúnd pred koncom predĺženia druhým zásahom v zápase Radovan Puliš. Martin prehral štvrtýkrát po sebe a figuruje na 7. mieste ligovej tabuľky, Zvolen je piaty.

Hokej - Tipsport liga 2016/2017 - 48. kolo - piatok:

MHC Martin - HKM Zvolen 3:4 po predĺžení (0:2, 0:0, 3:1 - 0:1)
Góly: 41. R. Varga (L. Kozák, Pulli), 58. Heizer (B. Rapáč, Pulli), 59. Markovič (Heizer) - 4. L. Novák (Hraško, S. Petráš), 12. Puliš (Zuzin, J. Homer), 42. Lušňák (Puliš, Zuzin), 65. Lušňák (Puliš, Zuzin)
Vylúčení: 5:7 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga, Fridrich - Synek, Vyšný, 1802 divákov

Martin: Dzubina - Pulli, L. Kozák, M. Dvořák, J. Tabaček , Bačik, P. König, Salija, Pacalaj - R. Varga, Galamboš, Korostin - P. Koyš, Heizer, Markovič - Surovka, R. Dlouhý, B. Rapáč - Rzavský, Pokrivčák, Šalka
Zvolen: S. Baroš - D. Krejči, Andersons, T. Valenta, Hraško, M. Novák, J. Homer, Habšuda, Jurák - P. Zuzin, Puliš, Lušňák - J. Majdan, B. Mráz, Klhůfek - Matis, L. Jurík, Šišovský - Síkela, S. Petráš, L. Novák