Články

Podľa exministra vnútra R. Mikulca zavreté hranice nevyriešia problém, ale znepríjemnia život našim občanom

4.10 2023 19:30

BRATISLAVA - Dočasné obnovenie kontrol na hranici s Maďarskom nie je efektívne opatrenie, navyše nie je v súlade so Schengenským kódexom. Tvrdí to poslanec a bývalý minister vnútra za hnutie OĽANO A PRIATELIA Roman Mikulec, podľa ktorého kontroly na hraničných prechodoch znepríjemnia život najmä občanom SR, nie migrantom.

Strana OĽANO: "Ako mafia upláca politikov za ich služby"

24.9 2023 18:00

BRATISLAVA - Líder OĽANO Igor Matovič vo verejnom záujme zverejnil súkromnú komunikáciu Richarda Sulíka s majiteľom Penty Jaroslavom Haščákom z roku 2020. Vyplýva z nej, že Richard Sulík spolu so svojou tímlíderkou pre zdravotníctvo Janou Bittó Cigánikovou nekonali v súvislosti s dofinancovaním VšZP v prospech pacientov, ale v prospech Penty.

Podľa strany OĽANO strana PS zrádza záujem svojich voličov

19.9 2023 11:30

BRATISLAVA - Podľa strany OĽANO včera Progresívne Slovensko potvrdilo, že po voľbách je pripravené rokovať o zostavení vlády so spolupáchateľom všetkých zločinov Roberta Fica Petrom Pellegrinim a jeho stranou Hlas, ktorá je len odčlenenou skupinou najväčších korupčníkov zo Smeru.

Martina Brisudová sa vracia do poslaneckého klubu OĽANO

30.6 2023 15:05

BRATISLAVA - Do poslaneckého klubu OĽANO sa vracia poslankyňa Národnej rady (NR) SR Martina Brisudová. Verí, že jej návrat bude signálom, že OĽANO je miestom aj pre ľudí, ktorí majú liberálnejšie zmýšľanie.

OĽANO a priatelia stiahli návrh mimoriadnej schôdze, predložili nový

29.5 2023 10:30

Bratislava - Hnutie OĽANO a priatelia stiahne pôvodný návrh na mimoriadnu schôdzu Národnej rady (NR) SR so všetkými nedorokovanými bodmi z predchádzajúceho rokovania.

close