article

Slafkovský šesťkrát vystrelil na bránku, Montreal aj tak nevyhral

• 13.11
  • 11:15

MONTREAL - Hokejisti Montrealu podľahli v noci na pondelok v NHL Vancouveru 2:5. Slovenský útočník Juraj Slafkovský v drese Canadiens nebodoval, no vyhlásili ho za tretiu hviezdu zápasu.

article

Tampa Bay s Černákom prehrala s Chicagom 3:5, Bedard so štyrmi bodmi

• 10.11
  • 09:40

NEW YORK - Hokejisti Montrealu v zostave s Jurajom Slafkovským zvíťazili v noci na piatok v zámorskej NHL na ľade Detroitu 3:2 po predĺžení. Bodovo naprázdno vyšiel aj obranca Erik Černák, ktorého Tampa Bay prehrala s Chicagom 3:5. Connor Bedard prispel k triumfu Blackhawks štyrmi bodmi. Colorado s Tomášom Tatarom nestačilo na Seattle 3:4. V 11 dueloch sa zrodili dva hetriky - trojgólové zápasy zaznamenali Charlie Coyle z Bostonu a Kyle Connor z Winnipegu.

article

Slovákom vyšiel úvodný zápas na Nemeckom pohári, Rakúsko zdolali 7:1

• 09.11
  • 15:30

LANDSHUT - Slovenskí hokejisti zvládli svoj úvodný zápas na Nemeckom pohári, vo štvrtok zvíťazili v Landshute nad Rakúskom 7:1. O svojom triumfe rozhodli už v prvej tretine, ktorú vyhrali 4:0. V zápase sa dvoma gólmi blysli Oliver Okuliar a Jozef Baláž.

article

Fehérváry má prvý bod, jeho Washington podľahol Floride 3:4 pp

• 09.11
  • 10:15

NEW YORK - Slovenský hokejista Martin Fehérváry sa v jedenástom zápase sezóny NHL dočkal svojho prvého bodu. V noci na štvrtok si pripísal asistenciu, jeho Washington však podľahol Floride 3:4 po predĺžení. V ďalších zápasoch Ottawa zvíťazila v "bitke o Ontário" nad domácim Torontom 6:3 a líder Západnej konferencie Vegas prehral s Los Angeles 1:4.

article

Černák prispel asistenciou k víťazstvu Tampy v Montreale

• 08.11
  • 09:40

NEW YORK - Slovenský hokejista Erik Černák prispel v noci na stredu v NHL asistenciou k víťazstvu Tampy Bay na ľade Montrealu 5:3. V prvom útoku Canadiens sa predstavil Juraj Slafkovský, ale nebodoval. Bodovo naprázdno vyšli aj Adam Ružička a Martin Pospíšil, ktorí sa tešili z triumfu Calgary nad Nashvillom 4:2. Dvaja Slováci si zahrali v jednom tíme profiligy prvýkrát od apríla 2022. V akcii bol aj Tomáš Tatar, ktorého Colorado vyhralo nad New Jersey 6:3. Až v dvanástom zápase sezóny vybojovali prvé víťazstvo hráči San Jose, ktorí zdolali Philadelphiu 2:1.

article

NHL: Černák asistoval, Tampa Bay prehrala v Toronte 5:6 po predĺžení

• 07.11
  • 09:45

BRATISLAVA - Slovenský obranca Erik Černák si pripísal asistenciu, no Tampa Bay prehrala v utorkovom stretnutí hokejovej NHL v Toronte 5:6 po predĺžení. Klub z Floridy pritom po prvej tretine viedol 4:1, v predĺžení rozhodol po 46 sekundách Calle Järnkrok.

article

Hokejisti Las Vegas vyšli prvýkrát bodovo naprázdno, v Anaheime prehrali 2:4

• 06.11
  • 09:40

BRATISLAVA - Hokejisti Vegas vyšli prvýkrát v tejto sezóne NHL bodovo naprázdno. Obhajcovia Stanleyho pohára prehrali v noci na pondelok na ľade Anaheimu 2:4. Ducks natiahli víťaznú sériu na šesť zápasov. Chicago podľahlo New Jersey 2:4.