Zvolala mimoriadne rokovanie vlády v súvislosti s tragédiou v D.N. Vsi

NETKY.SK • 31 August 2010, 11:59 • 2 min
Zvolala mimoriadne rokovanie vlády v súvislosti s tragédiou v D.N. Vsi

Zvolala mimoriadne rokovanie vlády v súvislosti s tragédiou v D.N. Vsi

slovakia

left justify in out

Premiérka Iveta Radičová (SDKÚ-DS) zvolala nadnes o 15.00 h mimoriadne zasadnutie vlády SR. Na programe je vyhlásenie štátneho smútku na 1. septembra 2010, informácia o udalostiach v Devínskej Novej Vsi, postupe vyšetrovania a návrh na odškodnenie ľudí postihnutých touto tragédiou. TASR o tom informoval Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.
      Premiérka sa dnes o 11.00 h podľa týchto informácií stretla za účasti tajomníka Bezpečnostnej rady SR Pavla Zajaca s ministrom vnútra SR Danielom Lipšicom (KDH) a prezidentom Policajného zboru SR Jaroslavom Spišiakom, aby sa informovala o priebehu vyšetrovania tragickej udalosti v Devínskej Novej Vsi.
      Úrad vlády SR v súvislosti s pondelkovým incidentom ruší plánovaný deň otvorených dverí (1.9.), pričom v jeho vestibule bude od 10.00 h pripravená kondolenčná kniha pre obete nešťastia.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona