Znechutený vlastík Palerma chce klub predať

NETKY.SK • 11 November 2010, 14:30 • 2 min
Znechutený vlastík Palerma chce klub predať

Znechutený vlastík Palerma chce klub predať

slovakia

left justify in out

Prezident talianskeho futbalového klubu Palermo Maurizio Zamparini oznámil, že sa rozhodol klub predať. Stalo sa tak bezprostredne po prehratom stretnutí jeho tímu proti AC Miláno (1:3), v ktorom podľa neho rozhodca urobil hneď niekoľko chybných rozhodnutí.
      Vo štvrtkovom stanovisku na internetovej stránke klubu Zamparini uviedol, že už vydal nariadenie na nájdenie banky, alebo iného sprostredkovateľa, ktorý bude celý predaj vybavovať.
      Palermo po stretnutí s AC protestovalo, že kým jemu boli odopreté dva pokutové kopy, Milánčanov rozhodca odmnenil veľmi spornou jedenástkou.
      Zamparini vyhlásil, že sa cíti byť "porazený" športovou kultúrou, "v ktorej ekonomika a médiá uprednostňujú tri alebo štyri kluby".
      Šesťdesiatštyriročný Talian taktiež dúfa, že klub sa dostane do rúk mladých vlastníkov, ktorí majú "dostatok entuziazmu a sily na to, aby bojovali a zmenili veci k lepšiemu, čoho on sám nebol schopný".

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona