Z Bratislavy sa od dnešného dňa opäť lieta do Kyjeva

NETKY.SK • 17 December 2016, 11:49 • 2 min
Z Bratislavy sa od dnešného dňa opäť lieta do Kyjeva

BRATISLAVA – Z Bratislavy sa od dnešného dňa opäť lieta na Ukrajinu. Letecká spoločnosť Wizz Air spustila novú priamu linku z Letiska M. R. Štefánika do Kyjeva s frekvenciou dvakrát týždenne, a to v dňoch sobota - utorok. TASR informovala hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika Veronika Ševčíková.

slovakia

left justify in out

O lety medzi Slovenskom a Ukrajinou je podľa Ševčíkovej značný záujem. Prvý prílet z Kyjeva do Bratislavy mal obsadenosť 171 cestujúcich, na odlet z Bratislavy do Kyjeva sa registrovalo 177 pasažierov. Lety sú prevádzkované lietadlami typu Airbus A320 s kapacitou 180 miest na sedenie.

 

Linka W6 6275 odlieta z letiska Kyjev-Žuljany o 06.55 h s príletom do Bratislavy o 07.45 h. Z Bratislavy do Kyjeva odlieta linka W6 6276 vždy o 08.15 h s príletom do Kyjeva o 10.55 h.

 

Priame letecké spojenie z bratislavského letiska do Kyjeva a späť sa obnovuje po troch rokoch. „Hlavné mesto Slovenska potrebuje mať priame letecké spojenie s hlavným mestom susediacej Ukrajiny. Veríme preto, že Slováci, ale nie len oni, privítajú, že sa nám podarilo toto letecké spojenie z Bratislavy ponúknuť,” povedal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Ivan Trhlík.

 

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies