VIDEO Zázrak: Žena porodila na záchrannom člne!

NETKY.SK • 30 December 2013, 19:00 • 2 min
VIDEO Zázrak: Žena porodila na záchrannom člne!

LINHARES – Zázrak! Napriek tomu, že povodne, ktoré zasiahli východ Brazílie zabili niekoľko desiatok ľudí, priniesli aj jeden šťastný okamih. Tehotná žena porodila na záchrannom člne.

slovakia

left justify in out

Jeden zo záchranárov zachytil na kameru momenty tesne po pôrode. Záchranný tím mal rozniesť humanitárnu pomoc v meste Linhares, keď jeden z miestnych ľudí ich priviedol k tehotnej žene.

Dvadsaťdvaročná mamička sa nemohla dostať kvôli povodniam do nemocnice, pretože povodne zasiahli jej mesto. Keď ju záchranný tím chcel dostať do nemocnice na záchrannom člne, dieťa si dalo na čas a žena musela porodiť priamo uprostred rozvodnenej rieky.

Jeden zo záchranárov, ktorý bol pri pôrode sa vyjadril pre miestne médiá: „Život je vzácny. Mnohí ľudia pri povodniach zahynuli. Myslím si, že narodenie dieťaťa bol zázrak, ktorý sa stal aj vďaka našej tvrdej práci.“

Žena porodila zdravého chlapca.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies