VIDEO Rychtář a Macura sa pobili pre Bartošovú

NETKY.SK • 26 November 2013, 16:51 • 2 min
VIDEO Rychtář a Macura sa pobili pre Bartošovú

PRAHA - Josef Rychtář, manžel českej speváčky Ivety Bartošovej, sa v pondelok pobil s jej ctiteľom Zdeňkom Macurom, s ktorým v lete utiekla do Talianska. Incident sa stal v pondelok v meste Svitavy, kde Bartošová koncertovala.

slovakia

left justify in out

Rychtář so synom Janom najprv nechceli Macuru pustiť na koncert, hoci mal kúpenú vstupenku. Následne sa pobili, pričom k druhému konfliktu došlo počas autogramiády, keď chcel Macura dať speváčke kyticu. Incident, ktorý zaznamenali aj kamery, musela ukončiť až polícia. "Prípad zatiaľ prešetrujeme pre podozrenie zo spáchania priestupku proti občianskemu súžitiu a majetku, nie je však vylúčené, že po výsluchu všetkých zúčastnených strán môže byť konanie prekvalifikované na niektorý z trestných činov," uviedla svitavská policajná hovorkyňa Anna Stegnerová. Vyšetrovatelia zatiaľ nemajú k dispozícii videozáznam, chcú však požiadať médiá o jeho poskytnutie. 

Bartošová s Rychtářom sa v poslednom čase pravidelne objavovali v médiách práve v súvislosti so speváčkiným odchodom do Talianska s Macurom. Rychtář bol presvedčený, že ju v zúboženom stave z domu v Uhříněvsi uniesol. Speváčku hľadala polícia i samotný Rychtář s pomocou bulvárnych novinárov, pričom nakoniec ju našli v sídle jej expriateľa Domenica Martucciho v Gargane. Odtiaľ ju Rychtář odviezol domov. Nasledoval pobyt v pražskej Thomayerovej nemocnici, kde podstúpila operáciu dvanástnika a potom ju pre alkoholizmus prijali do liečebne v Bohniciach, ktorú po šiestich dňoch opustila. Rychtář pôvodne tvrdil, že chce svoju partnerku dostať na liečenie, aby jej zachránil život. Keď však na liečenie nastúpila, snažil sa ju odtiaľ dostať preč, údajne pre zlé podmienky, v ktorých ju držali. Bartošovú vraj chcel previezť inam, no namiesto toho ju zobral domov. 

Iveta Bartošová začala so ženatým Josefom Rychtářom chodiť po tom, ako stroskotal jej vzťah s Martuccim. Predtým bola vydatá za Jiřího Pomejeho, s ktorým sa rozviedla v októbri 2010. Speváčka má 17-ročného syna Artura, ktorý je od septembra 2011 natrvalo zverený do opatery svojho otca Ladislava Štaidla. Dôvodom je fakt, že rodáčka z Čeladnej sa o syna nedokázala starať. Rychtářa v máji súd uznal vinným z ublíženia na zdraví exmanželky Dariny Novej, ktorá po jeho útoku z augusta 2012 zostala v bezvedomí. Dostal podmienečný trest 10 mesiacov s ročným odkladom. S Bartošovou žije takmer dva roky a kvôli nej sa rozviedol. Zosobášili sa 24. septembra v Uhříněvsi. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies