VIDEO Muž utratil desaťtisíce eur, aby sa pretvoril na super zloducha Red Skull

NETKY.SK • 8 December 2016, 16:00 • 2 min
VIDEO Muž utratil desaťtisíce eur, aby sa pretvoril na super zloducha Red Skull

CARACAS - Henry Rodriguez z Venezuely bol už od detstva extrovert a túžil po tom, aby vyzeral ako fiktívna postava z Marvelových komiksov Red Skull (Červená lebka). Je to nacistický super-zloduch v uniforme a červenou lebkou.

slovakia

left justify in out

Henry (37) je ženatý a má trojročného syna. Rodina jeho novú tvár našťastie prijala. Na to, aby dosiahol vytúženého zjavu minul 30 000 libier (35 350 euro) a na zákrokoch strávil 130 hodín. Pod kožu na hlave si nechal voperovať viaceré implantáty, ďalej si dal potetovať očné buľvy, rozdvojiť jazyk, upraviť tvar uší a odrezať časť nosa.

 

 

"Keď som bol dieťa, vždy som mal rád, všetko čo bolo iné a extrovertné. Som fanatik komiksov a zbožňujem Marvelov svet. Pretvárať som sa začal asi pred siedmimi rokmi. Postavu Red Skull obdivujem odmalička,“ vysvetlil Henry.

 

"Mám pocit, že je medzi nami existuje určitá podobnosť, máme rovnaké znaky osobnosti či postoje. Jediná vec, s ktorou sa nestotožňujem je jeho nacistická ideológia, to je dôležité povedať,“ dodal.

 

 

Než prešiel extrémnou zmenou, musel absolvovať niekoľko fyzických aj psychologických testov.

 

Red Skull sa prvýkrát objavil v Marvelových komiksoch v roku 1947 ako nacistický nepriateľ Kapitána Ameriku. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies