V seneckom aquaparku sa utopili dve malé deti

NETKY.SK • 5 September 2012, 06:34 • 2 min
V seneckom aquaparku sa utopili dve malé deti

slovakia

left justify in out

V seneckom aquaparku sa utopili dve malé deti - Krimi Tragicky sa skončila včera návšteva seneckého aquaparku pre dve malé deti z Kuvajtu. Obe sa utopili, prípad už vyšetruje polícia.


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

imgTragicky sa skončila včera návšteva seneckého aquaparku pre dve malé deti z Kuvajtu. Obe sa utopili, prípad už vyšetruje polícia. Nešťastie sa stalo krátko pred 19.00 h.
      Ako TASR informoval bratislavský krajský policajný hovorca František Peczár, išlo o trojročného chlapca a šesťročné dievča. "Bolo začaté trestné stíhanie vo veci usmrtenia," uviedol.
      Šéf Aquathermal Senec Oskar Gaál avizoval, že spoločnosť poskytne plnú súčinnosť pri vyšetrovaní celého prípadu. "Naša spoločnosť vyjadruje hlbokú sústrasť a ľútosť celej rodine. Je to veľká tragédia a počas ôsmich rokov prevádzky sa nič podobné v našom zariadení nestalo," povedal.
      Podľa informácii portálu Čas.sk deti pri naháňačke spadli do plaveckého bazéna. Rodičia, s ktorými aquapark navštívili, však vraj vtedy s nimi neboli.

Zdroj: TASR



Autor: Redakcia Netky



Netky počítadlo prazdniny
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies