V Petržalke sa prevrátil domiešavač, vodič skončil v nemocnici

NETKY.SK • 13.03 • Čítanie 2 min

BRATISLAVA - Na križovatke Kopčianskej ulice a Rusovskej cesty sa prevrátil domiešavač. Vodič utrpel ťažké poranenia. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

slovakia

left justify in out

"Podľa doterajších informácií pri prechádzaní križovatkou ulíc Kopčianska a Rusovská cesta došlo k prevráteniu domiešavača – vozidla Mercedes. Prevrátením utrpel vodič vozidla, 46-ročný muž, ťažké zranenie s ktorým bol privolanou rýchlou zdravotnou pomocou prevezený do jednej z nemocníc. K zraneniu iných osôb v súvislosti s touto nehodou nedošlo," ozrejmil Szeiff.

 

img

Polícia na mieste vyšetruje okolnosti nehody. Zdroj: PZ SR

 

Dopravu v tomto úseku podľa jeho slov riadia policajti. Pri prejazde týmto úsekom odporúča vodičom zvýšiť opatrnosť. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje.

 

Presné príčiny a okolnosti, ktoré tejto nehode predchádzali, sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Vodičov pri prejazde uvedeným úsekom Szeiff vyzýva k zvýšenej opatrnosti.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská

Jeseň
JESEŇ SKONČÍ O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona