V obci Plavecký Peter horel dom, majiteľom vznikla vysoká škoda

NETKY.SK • 26 September 2018, 08:56 • 2 min
V obci Plavecký Peter horel dom, majiteľom vznikla vysoká škoda

PLAVECKÝ PETER - V utorok (25.9.) vo večerných hodinách zasahovali hasiči v obci Plavecký Peter pri požiari strechy rodinného domu.

slovakia

left justify in out

Informovala odborná inšpektorka Hasičského a Záchranárskeho zboru (HaZZ) v Trnave Júlia Kedrová.

 

V čase príchodu hasičov horela celá strecha rodinného domu a na mieste sa nachádzali členovia Dobrovoľných hasičských zborov obcí (DHZO) Prievaly a Cerová, ktorí požiar lokalizovali a ochladzovali susedný dom. "Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bolo nasadených šesť útočných prúdov za súčasného rozoberania konštrukcie strechy a ochladzovania okolia," uviedla Kedrová. Následne bolo miesto skontrolované termokamerou. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Príčina jeho vzniku je v štádiu zisťovania.

 

"Následkom požiaru vznikla majiteľovi rodinného domu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 30.000 eur. Na mieste udalosti zasahovalo osem hasičov zo Senice a Trnavy s dvoma kusmi hasičskej techniky a členovia DHZO Cerová, Plavecký Peter a Prievaly," doplnila odborná inšpektorka HaZZ.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies