V Medzilaborciach napadla seniorka nožom ženu: Hrozí jej 20 rokov

NETKY.SK • 10 Jún 2024, 13:54 • 2 min
V Medzilaborciach napadla seniorka nožom ženu: Hrozí jej 20 rokov

MEDZILABORCE - Mladšia žena sedela v kresle, keď ju seniorka napadla. Sotila ju na zem, ľahla si na ňu a vyhrážala sa jej, že ju zabije. Incident sa stal v piatok večer.

slovakia

left justify in out

Polícia obvinila ženu z pokusu o vraždu a hrozí jej až 20 rokov odňatia slobody. Seniorka mala v jednom zo zariadení v Medzilaborciach fyzicky napadnúť o dva roky mladšiu ženu a bodnúť ju do tváre.

K incidentu došlo po výmene názorov medzi ženami. Vo vyčíňaní útočníčke zabránila až ďalšia žena. Ani to ju však neodradilo, z tašky vybrala ďalší nôž a opäť chcela zaútočiť.

"Mladšia pani sedela v kresle, keď ju staršia sotila na zem, ľahla si na ňu a fyzicky ju opakovane napádala. Počas tohto útoku sa jej neustále vyhrážala, že ju zabije," informovala krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová.

"Konflikt pokračoval aj neskôr, keď napadnutá žena prechádzala okolo útočníčky a tá vybrala z tašky nôž, ktorým ju bodla do tváre. Pri tom, ako sa napadnutá bránila, utrpela aj ďalšie bodné poranenia," dodala policajná hovorkyňa.

Privolaná hliadka ženu zadržala a v súčasnosti čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu. Krajský vyšetrovateľ po vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov spracuje podnet na vzatie seniorky do väzby.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdroj: teraz.sk, Foto: freepik.com
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies