V Dombóvári sa prevrátil kamión s plynom, 11 ľudí museli evakuovať

NETKY.SK • 24 November 2011, 04:23 • 2 min
V Dombóvári sa prevrátil kamión s plynom, 11 ľudí museli evakuovať

slovakia

left justify in out

V Dombóvári sa prevrátil kamión s plynom, 11 ľudí museli evakuovať


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

img

Kamión prevážajúci plyn sa v utorok večer prevrátil do priekopy v Maďarskom Dombóvári. Z okolia nehody museli evakuovať obyvateľstvo, uviedla dnes maďarská tlačová agentúra MTI na základe informácií polície.
Dnes ráno na Gorkého ulici v Dombóváre, ktorý leží južne od jazera Balaton, ešte prečerpávali plyn z havarovanej cisterny. V tomto čase polícia uzatvorila ulicu a v okolí prerušili dodávky plynu a elektriny. Z bezpečnostných dôvodov evakuovali 11 ľudí zo šiestich rodinných domov.
Vodič slovinského kamióna utrpel ľahšie zranenie; polícia vyšetruje príčiny nehody.

Zdroj: TASR



Autor: Redakcia Netky



Netky počítadlo prazdniny
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies