V Česku ukradli mužovi drahú protetickú nohu: Majiteľ prosí o pomoc

NETKY.SK • 27 Júl 2019, 18:25 • 2 min
V Česku ukradli mužovi drahú protetickú nohu: Majiteľ prosí o pomoc

PRAHA - V susednom Česku došlo k netradičnej krádeži. Zlodej si brúsil zuby na auto, v ktorom mal majiteľ drahú protetickú náhradu na nohu.

slovakia

left justify in out

V stredu v Amerike odcudzili žene zubnú protézu. Mohlo by sa zdať, že kradnúť zuby je nezmysel, opak je však pravdou. Nové protézy rozhodne nie sú najlacnejšie - ich cena sa pohybuje v Spojených štátoch v tisíckach dolárov. Polícia však našla vinníka. 

 

Žene ukradli zubnú protézu: Policajti vypátrali zlodejku

 

V Česku však došlo ku zvláštnej krádeži tiež. Zlodej ukradol auto, v ktorom bola protéza v hodnote 27 000 eur. 

 

Príbeh okradnutého

 

"Málokedy niekoho žiadam o pomoc, ale teraz bohužiaľ doslova volám pomoc. Z pondelka na utorok mi pred domom v Prahe Braníku ukradli Hondu Accord 2,2 i-DTEC...  ŠPZ 7AI 3947. Už len za ňou plačem, ale mal som v nej aj protézu C-leg. Som totálne vyriadení a neviem čo robiť, bez auta, bez protézy... absolútne nepohyblivý. Do práce nemôžem, v nedeľu som mal ísť do Tatier na dovolenku, chcel som šliapať a mrknúť na krásu hôr. Hrozne prosím a ďakujem za každú informáciu," zdôveril sa majiteľ na facebooku. 

 

Sériové číslo : 3C98 SN201220016
Za odovzdanie protézy ponúka majiteľ 1250 eur


Ak máte informácie, ktore by dopomohli nájsť protézu, kontaktujte HAKA - Nájdené ukradnuté vozidlá, respektíve políciu na čísle 158.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies