V bratislavskej Dúbravke zastrelili muža, policajti začali vyšetrovanie

NETKY.SK • 17 December 2012, 08:01 • 2 min
V bratislavskej Dúbravke zastrelili muža, policajti začali vyšetrovanie

V bratislavskej Dúbravke zastrelili muža, policajti začali vyšetrovanie - Slovensko Policajti zaistili zbraň, ktorou včera predpoludním zastrelili muža v bratislavskej Dúbravke. K tragédii došlo na ulici Pod Záhradami.

slovakia

left justify in out

imgPolicajti zaistili zbraň, ktorou včera predpoludním zastrelili muža v bratislavskej Dúbravke. K tragédii došlo na ulici Pod Záhradami. Podľa zistení polície obeťou je 36-ročný Martin z Bratislavy.
      "Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave prijalo včera  po 09.30 h oznámenie, že na ulici Pod záhradami v Dúbravke sa nachádza telo muža, ktorý nejaví známky života," uviedla hovorkyňa KR PZ Tatiana Kurucová.
      Privolaný lekár nevylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonať pitvu. Zaistenú zbraň podrobia kriminalistickej expertíze. "Vyšetrovateľ PZ začal trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia v súbehu s trestným činom nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami," uviedla Kurucová s tým, že vzhľadom na prvotné úkony vo vyšetrovaní polícia nemôže k prípadu v súčasnosti poskytnúť viac informácií.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies