Tvorcovia Scary Movie 5 chcú obsadiť Sheena a Lohan

NETKY.SK • 4 August 2012, 12:40 • 2 min
Tvorcovia Scary Movie 5 chcú obsadiť Sheena a Lohan

Tvorcovia Scary Movie 5 chcú obsadiť Sheena a Lohan - Celebrity Americká herečka Lindsay Lohan údajne bude hrať v piatej časti úspešnej série komédií Scary Movie. Podľa E!

slovakia

left justify in out

img

Americká herečka Lindsay Lohan údajne bude hrať v piatej časti úspešnej série komédií Scary Movie. Podľa E! News už podpísala zmluvu, jej hovorkyňa zas vyhýbavo tvrdí, že "v tejto chvíli" herečka ešte kontrakt nemá. Viacero zdrojov však uviedlo, že či už je zmluva podpísaná alebo nie, 26-ročná problémová hviezda sa vo filme určite objaví. Ďalej sa hovorí o účinkovaní Charlieho Sheena, a to aj napriek tomu, že jeho protagonista Tom Logan v Scary Movie 4 (2006) zomrel.

Režisérom Scary Movie 5 je Malcolm Lee a o scenár sa postará David Zucker, ktorý režíroval tretiu a štvrtú časť série filmových paródií. Päťka by mala do amerických kín prísť na budúci rok v apríli. Potvrdené je účinkovanie herečky a speváčky Ashley Tisdale, známej vďaka sérii filmov High School Musical (2006, 2007, 2008), kde si zahrala zápornú postavu Sharpay Evans.

Zdroj:SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies