Tomi KID Kovács sa túto sobotu rozlúči s kariérou: Do ringu nastúpi jeho syn

NETKY.SK • 14 December 2016, 10:47 • 2 min
Tomi KID Kovács sa túto sobotu rozlúči s kariérou: Do ringu nastúpi jeho syn

GALANTA – Najúspešnejší slovenský boxer Tomi KID Kovács ukončí už túto sobotu 17.decembra svoju bohatú kariéru. So svojimi fanúšikmi sa rozlúči prostredníctvo galavečera s názvom POSLEDNÝ GONG, ktorý sa bude konať o 18:30 v mestskej športovej hale v Galante.

slovakia

left justify in out

Pri rozlúčke s kariérou nastúpi do ringu ďalší KID Kovács, tentoraz najmladší Kristián KID Kovács, ktorý podľa slov Tomiho KIDa „ukáže svoje boxerské umenie a nastupuje na prvý duel medzi šestnásť povrazov“.

 

Okrem Kristiána KIDa Kovácsa sa v ringu predstavia aj ďalší zverenci Tomiho KIDa z KO BOX CLUBU Galanta, proti boxerom z Maďarska.

 

 

 

Svoje kvality ukážu:

 

Viliam Tanko – 12-násobný majster Slovenska, 3.miesto na Majstrovstvách EU , 3. miesto na Európskych hrách v Baku

 

Andrej " Bandi"  Csemez - najtechnickejší boxer Slovenska, ktorého mnohý prezývajú  Slovenský ALI ! Je 5 násobný  majster Slovenska , víťaz viacero medzinárodných turnajov. V roku 2016 získal bronz na majstrovstvách Európy a už 17 krát bol vyhlásený na rôznych turnajoch za najtechnickejšieho boxera.

 

Filip Mészároš - úspešný reprezentant Slovenska, ktorý získal tento rok 5. miesto na ME a vyhral medzinárodný turnaj J.TORMU. Vybojoval titul majstra Slovenska 2016 v kategórii aj pri debute medzi mužmi spolu s jeho oddielovým kolegom Csemezom.

 

MIloš " KIKO" Pusztay - vicemajster Slovenska v kategóriách staršieho dorastu a mužov elite na rok 2016 ! Bývalý narkoman, ktorému nikto neveril, že sa dokáže zmeniť. „Naša spolupráca začala pred dvoma rokmi a teraz je už z neho aktívny športovec a hlavne čistý bez drog!,“ povedal Tomi KID.

 

Medzi pozvanými hosťami sú aj Ján Zachara - olympijský víťaz v boxe a Károly Balzsay - majster sveta WBO a súčasný tréner maďarskej reprezentácie.

 

 

Boxerský galavečer pod názvom POSLEDNÝ GONG, v rámci ktorého sa Tomi KID Kovács rozlúči s aktívnou kariérou, sa uskutoční v sobotu 17. decembra o 18.30 h v mestskej športovej hale v Galante.
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies