TL: Nitra predĺžila zmluvu s brankárskou jednotkou Valentom

NETKY.SK • 15 December 2015, 09:07 • 2 min
TL: Nitra predĺžila zmluvu s brankárskou jednotkou Valentom

NITRA - Hokejový klub HK Nitra a Michal Valent sa zmluvne zaviazali k predĺženiu spolupráce. Brankárska jednotka tímu bude pod Zoborom pôsobiť aj v sezóne 2016/2017.

slovakia

left justify in out

Klub o tom v pondelok informoval na svojom oficiálnom webe. "Sme veľmi radi, že po predĺžení kontraktu s Radom Macíkom sa nám podarilo dohodnúť na predĺžení spolupráce aj s našou brankárskou jednotkou, oporou tímu a miláčikom publika Michalom Valentom. Tak, ako je to vo všetkých vyspelých kluboch, aj my sa uberáme touto cestou. Nechceme čakať na poslednú chvíľu," povedal podľa hockeynitra.com riaditeľ HK Nitra Miroslav Kováčik. Svoju spokojnosť neskrýval čerstvý debutant v slovenskej reprezentácii Michal Valent. "Potešilo ma, že mi vedenie klubu prejavilo dôveru a som rád, že budem pokračovať v nitrianskych farbách. Cítim sa v klube výborne, Nitra sa stala mojím druhým domovom aj vďaka skvelým fanúšikom. V tejto sezóne v klube navyše všetko funguje tak, ako má," ozrejmil svoje rozhodnutie 29-ročný brankár.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies