Tereza Mašková obdivuje Vojtěcha Dyka: Rada by si s ním raz zaspievala

NETKY.SK • 13 December 2018, 08:33 • 2 min
Tereza Mašková obdivuje Vojtěcha Dyka: Rada by si s ním raz zaspievala

BRATISLAVA - Česká speváčka Tereza Mašková by si rada jedného dňa zaspievala s Vojtěchom Dykom.

slovakia

left justify in out

„Vojta veľmi uznávam, on je podľa mňa tak strašne talentovaný človek! Po prvé, je to výborný spevák a vie improvizovať, a keď ste na jeho koncerte, tak z neho nespustíte oči, pretože to nejde, to nechápete, čo on dokáže. Nenechá vás vydýchnuť, myslíte si, že to je už všetko a on ešte pridá,“ skonštatovala. „A takisto Marta Jandová ma hrozne baví. Je mnoho interpretov, s ktorými by som chcela spievať. Snáď sa niekto chytí...,“ zasmiala sa.

 

Zo slovenských interpretiek by ju zas podľa vlastných slov lákala spolupráca s rapperkou Simou. „Len teraz som ju začala počúvať a hrozne ma bavia jej texty, takže s ňou by som si vedela predstaviť spoluprácu a celkom by ma zaujímal aj duet s Emmou Drobnou. Naše hlasy sú také odlišné, že som zvedavá, čo by to spravilo dokopy. Ako experiment by to mohlo byť dobré. Alebo s Darou Rolins. Uvidíme,“ povedala 22-ročná rodáčka z Třinca.

 

Ako interpretka sa pritom plánuje venovať výhradne spevu, tvorbu skladieb prenechá radšej iným. „Ja neviem veľmi tvoriť, považujem sa skôr za interpreta, než že by som tvorila. Samozrejme, mám aj nejaké šuflíkovky, ale veľmi sa do toho nehrniem, pretože si nemyslím, že je to dobré,“ uviedla Mašková. „Väčšinou, keď začnem niečo písať, skončím tak pri prvej vete a už neviem, kam to ďalej rozvinúť. Ale poznám super ľudí, ktorí to vedia a tí mi už aj niečo tvoria a ja mám z toho radosť, len komentujem, čo sa mi páči a čo nepáči,“ prezradila.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ Monkey Business ❤️ Photo by Tom Jaro Rozkovec

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Anna Mašková (@terezaa.maskova),twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies