Tajné rokovania Ruska a Ukrajiny v leteckom priemysle

NETKY.SK • 3 November 2017, 16:24 • 2 min
Tajné rokovania Ruska a Ukrajiny v leteckom priemysle

KYJEV - Informuje sa o spolupráci v leteckom priemysle. Ukrajinský "Antonov" po skončení rokovaní bude zase predlžovať letecké hodnotenie nákladných lietadiel An124-100 "Ruslan".

slovakia

left justify in out

Ruska nákladná letecká firma "Volga-Dnepr" a ukrajinská štátna firma "Antonov" vedú uzavreté rokovania po predĺžení leteckej spôsobilosti lietadiel An124-100 "Ruslan".

 

Politický konflikt medzi Moskvou a Kyjevom brzdí definitívne rozhodnutie a aj bráni spolupráci, najmä zo strany Kyjevu- informujú v leteckom priemysle.

 

Spolupráca krajín skončila v roku 2015 a vtedy "Antonov", po rozhodnutí vedenia Ukrajiny, vystúpil z ukrajinsko-ruského SP "OAK-Antonov". Dnes v parku firmy "Volga-Dnepr" sa nachádza 12 "ruslanov" (model je najväčším nákladným občianskym lietadlom). Predlžovať spôsobilosť lietadiel je povinné každých štyritisíc leteckých hodín.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies