Syna trénera Slovanu počas derby napadli, poškodený podal trestné oznámenie

NETKY.SK • 1 Október 2018, 09:53 • 2 min
Syna trénera Slovanu počas derby napadli, poškodený podal trestné oznámenie

BRATISLAVA - Syna trénera futbalistov bratislavského Slovana Martina Ševelu napadol počas sobotňajšieho derby v Trnave útočník priamo na tribúne. Poškodení podali trestné oznámenie.

slovakia

left justify in out

 

K incidentu prišlo na konci prvého polčasu súboja, ktorý "belasí" na ŠAM napokon vyhrali 2:1. "Manželka so synom, dcérou, svokrou a rodinnými príslušníkmi iných ľudí z nášho klubu dostali od trnavského klubu miesta na tribúnu. Môj syn sa po našom góle postavil a zatlieskal. Zozadu ho kopol nejaký človek, keď sa otočil a spýtal sa ho, čo robí, tak dostal päsťou do tváre. Samozrejme, manželka sa syna zastala a chvíľu sa tam naťahovali, veď kto by sa nezastal vlastného dieťaťa? Už predtým im ľudia okolo nadávali, keď sa nepostavili pri trnavskej hymne. Bezpečnostná služba útočníka spacifikovala, vie sa, kto to je. Syn bol vypovedať na polícii a rozhodli sme sa, že podáme trestné oznámenie. Nenecháme to tak, podobné veci by sa nemali stávať a nepatria na štadióny. V pondelok pôjdeme so synom k lekárovi. Síce nemá nič zlomené, ani vybité zuby, ale bolí ho hlava. Dúfam, že bude v poriadku," citoval denník Šport Ševelu.

Ten sa mohol v zápase už venovať koučovaniu mužstva priamo z lavičky, keďže mu disciplinárna komisia odpustila zvyšok jeho trestu za nasadenie hráča v treste do pohárového súboja. Duel v Trnave, po ktorom je Slovan stále na čele tabuľky bez prehry, resp. Spartak je 9., poznačilo aj vykázanie domáceho trénera Radoslava Látala na tribúnu za protesty ešte v prvom polčase.

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
rybar

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies