Šorty a Ego sa vracajú do bezstarostného detstva

NETKY.SK • 12 August 2019, 14:00 • 2 min
Šorty a Ego sa vracajú do bezstarostného detstva

Spevák, rapper, moderátor a imitátor Šorty v apríli vydal debutový album, ktorý nazval TAMAGOČI. Presne tak sa volá aj novinka, do ktorej si pozval jedného z najobľúbenejších slovenských rapperov - Ega. Song Tamagoči vychádza so zaujímavým videoklipom, o ktorý sa postaral Goldy s jeho tímom.

slovakia

left justify in out

V klipe sa Šorty a Ego vracajú späť do detstva. Hrajú sa so stavebnicami, vozia sa na malých autíčkach či na kolobežkách. Dokonalá postprodukcia videa so špeciálnymi efektami o ktorú sa postaral Valdo dotvára hravú atmosféru, a diváka nielen privádza do nostalgie, ale ho aj príjemne pobaví. 

 

Song Tamagoči obsahuje chytľavý refrén, ktorý s hudbou od šikovného producenta menom Baret do seba dokonale zapadajú. 

 

 

Šorty (30) sa hudobne prejavil v roku 2016, keď vyšiel jeho dnes už populárny song HEYGIRL, v ktorom sa s ním objavili umelci ADiss a Elpe. Nasledovali úspešné skladby ako All I Can See s producentom a spevákom Maxom, Tancuj Mišom Bielym a Kalim, HRAJ MI opäť s ADissom a aktuálny letný song Ja sa cítim dobre, v ktorom Šorty hosťoval Dominike Mirgovej. 

 

Ego (35) je raper, ktorýje známy vďaka obrovskému úspechu skupiny Kontrafakt, ktorej je členom spoločne s rapperom Rymtusom, a Dj-om a producentom Anysom. Spolu vydali tri albumy: E.R.A. (2004), Bozk na rozlúčku (2007) a Kontrafakt navždy (2013). Ego pred dvomi rokmi vydal sólový album Precedens.

 

 

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristian Kubis

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies