Slovenská pendlerka si pozmenila negatívny test v nádeji, že sa jej podarí prejsť cez hranice. Nepodarilo sa!

NETKY.SK • 18 Február 2021, 12:26 • 2 min
Slovenská pendlerka si pozmenila negatívny test v nádeji, že sa jej podarí prejsť cez hranice. Nepodarilo sa!

JAROVCE-KITTSEE - Slovenka, ktorá pendluje cez hranice sa snažila pozmeniť svoj negatívny test s platnosťou 7 dní, no policajti na to prišli.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Policajti v stredu 17. februára chytili pri kontrole na hraničnom priechode Jarovce – Kittsee pendlerku, Slovenku, ktorá chcela prejsť cez hranice, no háčik bol v pozmenenom certifikáte s negatívnym výsledkom. 

 

img

Počas kontroly predložila doklady potvrdzujúce, že je pendlerka, potvrdenie od zamestnávateľa o výkone práce v Rakúsku a potvrdenie o negatívnom výsledku antigénového testu nie staršieho ako sedem dní.

 

img

 

Keď si policajti pozreli doklady podrobnejšie, všimli si, že potvrdenie o negatívnom výsledku antigénového testu vykazuje znaky pozmeňovania. Policajti ženu odovzdali kolegom z Obvodného oddelenia Policajného zboru Rusovce na ďalšie konanie.

 

img

 


Súvisiaci článok: Aké pravidlá platia od pondelka v okresoch podľa aktualizovaného Covid automatu?twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies