Slovan podpísal mladíkov Mráza a Čajkovského - Hokej Slovenský zástupca v KHL Slovan Bratislava podpísal zmluvy s dvoma talentovanými hokejistami Brunom Mrázom a Michalom Čajkovským. Mráz odohral uplynulú sezónu v drese Brandon Wheat Kings, ktoré pôsobí v
Slovenský zástupca v KHL Slovan Bratislava podpísal zmluvy s dvoma talentovanými hokejistami Brunom Mrázom a Michalom Čajkovským.
Mráz odohral uplynulú sezónu v drese Brandon Wheat Kings, ktoré pôsobí v juniorskej Western Hockey League (WHL), a v 62 zápasoch strelil dva góly a na ďalších 16 prihral. Ako informuje oficiálna stránka Slovana, s klubom podpísal dvojstranný kontrakt na tri roky do apríla 2015. Devätnásťročný Mráz sa predstavil v slovenských reprezentačných výberoch do 18 i 20 rokov.
Obranca Čajkovský pôsobil v Ontario Hockey League (OHL). Za Kingston Frontenancs odohral 67 zápasov, v ktorých strelil štyri góly a na jedenásť asistoval. Pred sezónou 2011/2012 si Čajkovský dokonca vyskúšal letný kemp Los Angeles Kings, po ktorom zamieril do tímu OHL - Ottawa 67's. V 59 štartoch si na svoje konto pripísal tri góly a 18 asistencií. Vysoký obranca nechýbal v roku 2012 na Majstrovstvách sveta do 20 rokov. So Slovanom má zatiaľ skúšobný kontrakt do polovice augusta.
Zdroj: TASR
Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies