Slovan chce v lige znížiť počet tímov z dvanástich na desať

NETKY.SK • 16 December 2014, 09:20 • 2 min
Slovan chce v lige znížiť počet tímov z dvanástich na desať

slovakia

left justify in out

BRATISLAVA - Úradujúci slovenský futbalový majster ŠK Slovan Bratislava proponuje zoštíhlenie počtu tímov v najvyššej domácej súťaži.


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

"Chceme navrhnúť, aby sa zúžila liga zo súčasných dvanástich tímov na desať. To by pomohlo zvýšiť jej úroveň. Zároveň by sa tým zrušil nezmyselný a toľko kritizovaný trojkolový systém," citoval denník Plus jeden deň viceprezidenta klubu Petra Kašpara, ktorý je členom prezídia Únie ligových klubov - a to sa v utorok bude zaoberať týmto návrhom. "K zmene by neprišlo hneď v nasledujúce sezóne. Nechceme to robiť systémom 'hŕ-bŕ', ale tak, aby to malo koncepciu a adekvátnu postupnosť. K zúženiu ligy by nemalo dôjsť už v nasledujúcej sezóne, ale až v tej ďalšej - 2016/2017. Verím, že kolegovia vo výkonnom výbore tento návrh podporia," doplnil Kašpar. 



Autor: Redakcia Netky



Netky počítadlo prazdniny
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies