Simon Cowell sa bojí, že zomrie neskôr, ako jeho syn

NETKY.SK • 6 December 2016, 08:50 • 2 min
Simon Cowell sa bojí, že zomrie neskôr, ako jeho syn

LONDÝN - Anglický hudobný magnát Simon Cowell sa bojí, že zomrie neskôr, ako jeho syn Eric. Päťdesiatsedemročný rodák z Londýna to prezradil v rozhovore pre britský denník Daily Mirror.

slovakia

left justify in out

"Teraz, keď som otcom, rozumiem oveľa viac, aké musí byť hrozné, keď sa dozviete, že vaše dieťa je choré. Vedieť, že prežijete vlastné dieťa je nočná mora každého človeka a teraz si viac uvedomujem, že sa to môže stať každému," vyjadril sa podnikateľ, ktorý má dvojročného syna s partnerkou Lauren Silverman.


Simon Cowell sa stal verejne známym najmä ako porotca v súťažiach Pop Idol, The X Factor, Britain's Got Talent a American Idol. Okrem toho je aj vlastníkom televíznej spoločnosti Syco TV a hudobného vydavateľstva Syco Music, ktoré stojí napríklad za britsko-írskou formáciou One Direction. Vytvoril tiež medzinárodnú opernú pop-vokálnu skupinu Il Divo. V rokoch 2004 a 2010 nechýbal v stomiestnom zozname najvplyvnejších ľudí podľa magazínu Time.


 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies