Shakirin expriateľ podal žalobu, chce od nej 100 milionov dolárov.

NETKY.SK • 22 November 2012, 12:33 • 2 min
Shakirin expriateľ podal žalobu, chce od nej 100 milionov dolárov.

Shakirin expriateľ podal žalobu, chce od nej 100 milionov dolárov. Celebrity Kolumbijská speváčka Shakira čelí žalobe expriateľa, ktorý tvrdí, že mu nezaplatila jeho podiel zo ziskov.

slovakia

left justify in out

img

Kolumbijská speváčka Shakira čelí žalobe expriateľa, ktorý tvrdí, že mu nezaplatila jeho podiel zo ziskov. Antonio de la Rúa, ktorý bol tiež jej manažérom, od nej žiada 100 miliónov dolárov (v prepočte približne 78 miliónov eur). Žalobu podal v New Yorku a uvádza v nej, že práve on zo Shakiry urobil úspešnú medzinárodnú hviezdu, pomohol jej zarobiť desiatky miliónov dolárov a zabezpečil jej rôzne lukratívne zmluvy. Dvojica spolu bola takmer 11 rokov, rozišli sa v auguste 2010, no Rúa pre speváčku naďalej pracoval. Ako však tvrdí v žalobe, v októbri 2011 ho Shakirin právnik vyhodil a odvtedy mu vraj nezaplatila zisky, ktoré mu podľa neho patria. 

Tridsaťpäťročná Shakira, celým menom Shakira Isabel Mebarak Ripoll, odštartovala svoju kariéru v roku 1991 nahrávkou Magia, ktorá je však pre svoj komerčný neúspech v súčasnosti považovaná iba za promoalbum. Oficiálnym debutom sa tak stal až album Pies Descalzos (1996), po ktorom nasledovali postupne štúdiovky Dónde Están los Ladrones? (1998), Laundry Service (2001), Fijación Oral Vol. 1 (2005), Oral Fixation Vol. 2 (2005), She Wolf (2009) a Sale el Sol (2010). Okrem toho má na svojom konte aj štyri živé nahrávky a dve kompilácie. Medzi jej najväčšie hity patria skladby Whenever, Wherever; Underneath Your Clothes, La Tortura (feat. Alejandro Sanz), Hips Don't Lie (feat. Wyclef Jean), Beautiful Liar (feat. Beyoncé) či už spomenutá Waka Waka (This Time for Africa). Momentálne čaká svoje prvé dieťa s o desať rokov mladším španielskym futbalistom Gerardom Piquém. 

Zdroj: SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies