Sara Sandeva sa sťahuje od rodičov a plánuje sa vydať na cesty

NETKY.SK • 17 September 2018, 11:00 • 2 min
Sara Sandeva sa sťahuje od rodičov a plánuje sa vydať na cesty

BRATISLAVA - Česká herečka Sara Sandeva sa sťahuje od rodičov a plánuje cestovať po svete .

slovakia

left justify in out

„Je to teraz trochu náročné, sťahujeme sa s kamarátkou do bytu v centre Prahy. Prvý raz budem bývať bez rodičov... Ideme bývať len do podnájmu, chcem totiž aj trochu cestovať, takže v tejto chvíli nemá pre mňa zmysel kupovať si vlastný byt,“ povedala Sandeva.

Rada by navštívila najmä Spojené štáty a zavítať by chcela i za rodinou do Austrálie. „Tieto dve krajiny mám na zozname ako prvé. V septembri som mala letieť do New Yorku, no prišlo do toho sťahovanie, premiéra filmu Po čom muži túžia a ešte iná práca, takže to momentálne časovo nezvládam. V Austrálii mám zas rodinu - tetu, sesternice a bratrancov, ktorých by som chcela vidieť. Uvidíme, čo stihnem skôr, čo neskôr,“ uviedla Sandeva.

V spomínanej novej komédii Rudolfa Havlíka Po čom muži túžia, ktorá príde do slovenských kín už vo štvrtok 20. septembra, si zahrala dospievajúcu dcéru charizmatického Karla, ktorý sa hrou osudu na určitý čas premení na ženu. „Júlia je práve vo veku, keď je vzťah s otcom pre ňu veľmi komplikovaný a práve tým, že sa ten otec zmení na ženu, si k sebe vzťah zase nájdu,“ priblížila sympatická tmavovláska, ktorá sa zároveň domnieva, že cez spomínanú rolu dokáže i motivovať mladých ľudí. „Júlia si totiž ide za svojím snom a na konci skutočne dosiahne to, po čom tak túži,“ vysvetlila.

Mladá rodáčka zo Skopje sa vďaka spomínanej úlohe musela podľa vlastných slov i niekoľkokrát prekonať. „Musela som sa naučiť hrať na gitare, to bolo šialené, na začiatku som mala aj pľuzgiere na prstoch a naspievala som pre film pesničku, ktorá zaznie na konci. Volá sa Hvězda důvěrná a jej autorkou je Patricie Fuxová. Keď som prvý raz prišla do štúdia, strašne som sa bála, no vďaka tejto pesničke som sa prekonala a odblokovala. Je to pre mňa srdcová skladba - dojemná a krásna a má nádherný text,“ poznamenala Sandeva, ktorá sa pesničku rozhodla naspievať s Fuxovou aj oficiálne ako skladbu k filmu. „Keď sme dotočili film a stále za mnou chodili ľudia a pospevovali si ju, tak som si povedala, prečo nie. Keď ma tak chytila a svojim spôsobom aj veľmi poznamenala, tak sme si s Patríciou povedali, že ju po premiére vydáme. Bude to normálne ako pesnička z filmu, aj s muzikantmi,“ prezradila herečka. „Nie je to o tom, že chcem teraz začať kariéru speváčky, je to skôr pre radosť. Verím, že to bude pekné,“ uzavrela.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies