Robert Pattinson sa odsťahoval od Kristen Stewart

NETKY.SK • 26 Júl 2012, 19:55 • 2 min
 Robert Pattinson sa odsťahoval od Kristen Stewart

Robert Pattinson sa odsťahoval od Kristen Stewart - Celebrity Britský herec Robert Pattinson sa odsťahoval z bytu v Los Angeles, v ktorom býval so svojou partnerkou Kristen Stewart. Spravil tak krátko po tom, čo sa Stewart a režisér Rupert Sanders verejne

slovakia

left justify in out

img

Britský herec Robert Pattinson sa odsťahoval z bytu v Los Angeles, v ktorom býval so svojou partnerkou Kristen Stewart. Spravil tak krátko po tom, čo sa Stewart a režisér Rupert Sanders verejne ospravedlnili za spoločný románik. Jej nevera sa prevalila na verejnosť po tom, ako magazín Us Weekly získal fotografiu, na ktorej Stewart zozadu objíma ženatý režisér snímky Snehulienka a lovec (2012), ktorý jej v tomto filme zveril hlavnú úlohu. "Nie som si istý, či budú schopní túto krízu prekonať. Robert je z toho nahnevaný a má zlomené srdce," uviedol pre magazín People nemenovaný zdroj z okolia páru.

"Hlboko sa ospravedlňujem za trápenie a problémy, ktoré som spôsobila tým, ktorí sú mi blízki a každému, koho to zasiahlo. Táto chvíľková nerozvážnosť ohrozila tú najdôležitejšiu vec v mojom živote, osobu, ktorú najviac milujem a rešpektujem - Roba. Milujem ho, milujem ho, veľmi ma to mrzí," uviedla Stewart vo vyhlásení. Sanders sa zas ospravedlnil za to, že ublížil svojej manželke a deťom. "Som veľmi nešťastný z bolesti, ktorú som spôsobil svojej rodine. Moja prekrásna žena a nádherné deti sú všetko, čo na tomto svete mám. Milujem ich z celého srdca. Modlím sa za to, aby sme to spoločne prekonali," vyhlásil 41-ročný Sanders. Režisér je ženatý s herečkou Liberty Ross, ktorá v Snehulienke a lovcovi stvárnila Snehulienkinu matku.

Stewart a Pattinson svoj vzťah dlho tajili, no niekoľkokrát sa preriekli a postupne aj vďaka bulvárnym fotografom začalo byť jasné, že sú spolu. Napriek svojej zvyčajnej uzavretosti predstaviteľ Edwarda Cullena v upírskej ságe Twilight v nedávnom rozhovore otvorene hovoril o svojej láske k Stewart, ktorá si v spomínanej filmovej sérii zahrala Bellu Swan. "Vždy vo mne prebúdzala niečo, čo sa ešte nikomu inému nepodarilo," povedal pre magazín BlackBook. Nemenovaný zdroj nedávno tiež pre E! News uviedol, že Pattinson slávu znáša veľmi ťažko a Kristen si vybral preto, že sa s ňou o tom mohol rozprávať a dokonale si rozumejú. "Zbožňuje ju. Podľa neho na svete neexistuje iná žena, ktorá je taká krásna a dobrá ako ona. Chce s ňou byť od rána do večera, chce sa s ňou oženiť," prezradil.

Zdroj:SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies