Robert Kaliňák: Poviem to najslušnejšie, ako viem

NETKY.SK • 7 Jún 2024, 10:41 • 2 min
Robert Kaliňák: Poviem to najslušnejšie, ako viem

BRATISLAVA - Minister obrany SR a podpredseda strany SMER-SD Robert Kaliňák venoval pár slov opozícii a médiám, ktoré reagovali na príhovor predsedu vlády SR Roberta Fica.

slovakia

left justify in out

Opozícia a médiá spustili verejný lynč na predsedu vlády po jeho prvom príhovore od atentátu. Jeho stranícky kolega a podpredseda strany Kaliňák zverejnil video, v ktorom žiada médiá a opozíciu, aby zmiernili svoje vyjadrenia a zbytočne nevytvárali ešte väčšie napätie v spoločnosti.

"Neschopnosť rešpektovať iný názor a bezohľadné presadzovanie politiky jediného správneho názoru nielen u nás doma, ale aj v zahraničí," povedal Kaliňák.

"Vážené dámy a páni z opozície a médií, pozrite si vyjadrenie Roberta Fica prosím ešte raz, lebo zrejme ste ničomu neporozumeli. Robiť z vlastného politického aktivistu, ktorý bol poslom nenávistných slov z článkov a námestí osamelého poblúdenca, je tým najcynickejším popretím," dodal.

Robert Fico vo svojom prvom videu po atentáte skonštatoval, že nie je žiadny politický anjel a ponúkol robiť veci inak a lepšie. Opozícia sa však vyjadrila, že je z jeho vyjadrenia sklamaná. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdroj: Robert Kaliňák, Foto: MV SR
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies