Quentin Tarantino sa pobil s taxikárom

NETKY.SK • 27 November 2013, 18:23 • 2 min
Quentin Tarantino sa pobil s taxikárom

NEW YORK - Americký filmár Quentin Tarantino sa pobil s taxikárom pre ženu, s ktorou išiel na rande. Šofér taxíka sa totiž počas cesty správal nepríjemne, a tak ho nahnevaný Tarantino požiadal, aby zastavil, nech môžu vystúpiť.

slovakia

left justify in out

"Cena bola štyri a pol dolára a ja som mu dal päť. Nechcel som mu však nechať prepitné, tak som si vypýtal tých 50 centov. Vydal mi a povedal, že mám za tie peniaze kúpiť svojmu rande novú tvár. Obehol som zozadu taxík a išiel naňho zaútočiť. Dal som mu takú silnú ranu, že ho to posadilo naspäť do auta. Udieral som ho do tváre. Celé sa to dialo pred nočným klubom, čiže prišli ochrankári a odtiahli ma od neho. Keď ma držali, zaútočil on na mňa a pokúsil sa ma uhryznúť do bradavky. Neudrel ma, ale zaťal zuby do mojej hrude," rozprával Tarantino o incidente v talkšou Jaya Lena.

Oscarový režisér túto príhodu držal v tajnosti viac ako jeden rok, pretože sa vraj nechcel dostať do problémov. "Myslel som si, že ma možno nepozná, tak som o tom nikomu nehovoril. Chcel som vidieť, či s tým príde niekto iný," vysvetlil. "Tohto roku som sa pobil už dvakrát. Raz som to začal ja, potom zase ten druhý. V oboch prípadoch však z toho bola veľká vec. Bolo to vo všetkých novinách a stálo ma to po 30-tisíc dolárov. To je tá cena, ktorú musíte zaplatiť, keď ste slávny a udriete niekoho," dodal.

Päťdesiatročný Quentin Tarantino je držiteľom Oscara za scenár kultovej snímky Pulp Fiction: Historky z podsvetia (1994), v ktorej si zahrali napríklad Uma Thurman, John Travolta, Bruce Willis a Samuel L. Jackson. Na cenu americkej Akadémie filmových umení a vied ho nominovali aj za réžiu tohto filmu a tiež za scenár a réžiu snímky Nehanební bastardi (2009). Za scenár jeho filmu Divoký Django (2012) získal Zlatý glóbus a Oscara za najlepší pôvodný scenár. Tarantino má na svojom konte tiež filmy Gauneri (1992), Jackie Brownová (1997), Kill Bill (2003), Kill Bill 2 (2004), Grindhouse: Auto zabijak (2007) a podieľal sa tiež na snímkach Štyri izby (1995) a Sin City - mesto hriechu (2005).twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies