Prepustený väzeň zamestnáva políciu lezením na stožiare

NETKY.SK • 10 September 2010, 07:22 • 2 min
Prepustený väzeň zamestnáva políciu lezením na stožiare

Prepustený väzeň zamestnáva políciu lezením na stožiare

slovakia

left justify in out

img

Kuriózny problém rieši tento týždeň česká polícia: Opakovane ju zamestnáva 45-ročný muž, ktorý naposledy dnes v Prahe na vlakovej stanici vyliezol na stožiar osvetlenia a požadoval kontakt s policajným vyjednávačom. V minulosti trestaný muž tvrdil, že skočiť nechce, žiadal však vrátenie mobilného telefónu, ktorý mu v minulosti údajne ukradli väzenskí dozorcovia.
      Muž, ktorého polícia označuje krstným menom Jiří, vyliezol v pondelok na stožiar v Hradci Králové. Svoj výkon zopakoval v rovnakom meste v utorok a v stredu v Chlumci nad Cidlinou. Teraz sa presunul do Prahy a políciu zamestnal po štvrtý raz.
      Spoločným menovateľom všetkých činov čudáka bol alkohol. Polícia je zatiaľ bezradná v tom, ako muža presvedčiť, aby už do výšok neliezol. V Prahe mu na stožiar do výšky 15 metrov poslali dokonca jedlo a nápoje.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies