Premiér Matovič zareagoval na status mladíka, ktorý ho obvinil z rozpadu svojho trojročného vzťahu

NETKY.SK • 9 Január 2021, 10:07 • 2 min
Premiér Matovič zareagoval na status mladíka, ktorý ho obvinil z rozpadu svojho trojročného vzťahu

BRATISLAVA – Na sociálnej sieti Facebook obvinil mladík predsedu vlády Igora Matoviča z rozpadu jeho trojročného vzťahu s priateľkou. Na prekvapenie mu odpísal.

slovakia

left justify in out

Mladík sa osočil na premiéra, že zapríčinil rozpad jeho vzťahu. Dôvodom mal byť lockdown, kedy sa pár nemohol stretávať. Slečna si však uvedomila, že jej je lepšie bez partnera a poslala ho k vode.

 

„Za rozpad môjho trojročného vzťahu môže Matovič! Moja frajerka sa so mnou rozišla lebo si počas lockdownu uvedomila, že je jej bezo mňa lepšie...,“ napísal ohrdnutý muž pod pseudonymom Miky Majky na profil premiéra Matoviča.

 

 

Čo však nikto nečakal je, že mu predseda vlády odpíše. V reakcii mu napísal: „Sorry kááámo.“

 

V diskusii pod príspevkom sa však do premiéra pustili ľudia za to, aby sa na FB nevyjadroval k srdcovým záležitostiam mladých ľudí, ale sústredil sa na riadenie krajiny a boj proti pandémii.  twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies