Polícia v Humennom objasnila krádež traktoru

NETKY.SK • 11 Jún 2024, 09:52 • 2 min
Polícia v Humennom objasnila krádež traktoru

Humenné - Polícia objasnila krádež z pracovného stroja. Skutok sa odohral na začiatku roka. Obvinení sú štyria mladíci z obce Palota.

slovakia

left justify in out

Na prelome mesiaca január a február tohto roku, došlo v medzi obcami Pčoliné a Hostovice ku krádeži z pracovného stroja. Prípadom sa zaoberal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Humennom.

Po získaní dostatočnej dôkaznej situácie vzniesol obvinenie štyrom mužom z obce Palota z trestného činu krádeže. Išlo o skutok spáchaný formou spolupáchateľstva. Obvinení muži sú vo veku 18, 22, 23 a 27 rokov. S osobným autom prišli k odstavenému lesnému kolesovému traktoru, vypáčil zámok na dverách kabíny a vzali 8 reťazí na upínanie dreva.

Úlovok naložili do auta a neskôr sa ho snažili predať. 23 ročný muž sa už aj v minulosti dopustil majetkovej trestnej činnosti. Informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdroj: KR PZ v Prešove, Ilustračné foto: freepik
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies