Po zrútení nákupného centra neďaleko Durbanu je pod troskami asi 50 ľudí

NETKY.SK • 19 November 2013, 19:28 • 2 min
Po zrútení nákupného centra neďaleko Durbanu je pod troskami asi 50 ľudí

slovakia

left justify in out

DURBAN - Najmenej jednu obeť a 26 ťažko zranených si vyžiadalo dnes zrútenie časti nákupného centra v Juhoafrickej republike. Informovali o tom tlačové agentúry APA, Reuters a AP.


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

K tragédii došlo počas stavebných prác na objekte v meste Tongaat neďaleko Durbanu. cZáchranári tam za pomoci špeciálne vycvičených psov intenzívne pracujú na vyslobodení asi piatich desiatok robotníkov, ktorí zostali po kolapse budovy uväznení pod jej troskami. Príčiny zrútenia strešnej konštrukcie objektu zatiaľ nie sú známe.



Autor: Redakcia Netky



Netky
Letné prázdniny o
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND
logo
Copyright © 2025 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies