Plánujete svadbu? Pozrite si sieň na Maledivách, ktorá stojí nad oceánom a má sklenenú podlahu

NETKY.SK • 31 December 2015, 17:48 • 2 min
Plánujete svadbu? Pozrite si sieň na Maledivách, ktorá stojí nad oceánom a má sklenenú podlahu

BRATISLAVA - Plánujete svadbu? Chcete, aby bola výnimočná? Hovorí, že ak sa dvaja majú radi nie je podstatné miesto.

slovakia

left justify in out

Keď si však pozriete fotky tohto rezortu, pravdepodobne zmeníte názor a budete miestom okúzlení. Voda, piesok pláž. To je rezort na Maldivách a je to absolútne kúzelné. 

 

V luxusnom rezorte Four Seasons Landau Giraavaru  na Maldivách nájdete malý pavilón, ku ktorému sa dostanete iba loďou. Domček stojí na koloch, priamo nad hladinou oceánu. Jeho rozloha je 45 metrov štvorcových. Kapacita je pre 16 ľudí a je vybavený aj sklenenou uličkou. Pod nohami tak môžete vidieť morské korytnačky. Ak ste na romantiku tak toto miesto je pre vašu svadbu dokonalé. 

 

"Landau je rezort plný prírodnej krásy, ktorý hostil už niekoľko úžasných svadieb a osláv," povedal Armando Kraenzlin Four Seasons viceprezident rezortu na Maldivach. 

 

"Rezort sa nachádza uprostred rezervácie UNESCO. Svadobné páry sa môžu obklopovať krásou oceánu a načerpať nové inšpirácie ."

 

img
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies