Pellegrini zablahoželal novým europoslancom

NETKY.SK • 10 Jún 2024, 09:29 • 2 min
Pellegrini zablahoželal novým europoslancom

BRATISLAVA - Peter Pellegrini praje novým europoslancom, aby dôstojne reprezentovali Slovenskú republiku. Poďakoval všetkým, ktorí sa zúčastnili volieb do Európskeho parlamentu.

slovakia

left justify in out

Novozvolený prezident SR dodal, že je dôležité svoje postoje prejavovať vo voľbách a nie so zbraňami v rukách. Podľa neho je nesmierne dôležité využiť svoje volebné právo vždy, keď je na to príležitosť. 

"Preto ma teší, že volebná účasť bola výrazne vyššia ako v posledných eurovoľbách. Čím viac ľudí príde voliť, tým silnejší mandát odovzdajú tým, ktorých poverujú správou vecí verejných," dodal Pellegrini.

K verdiktu voličov vyjadruje plný rešpekt a blahoželá všetkým novozvoleným poslancom Európskeho parlamentu. Je nesmierne dôležité si uvedomiť, že poslanci EÚ nereprezentujú len svoju politickú stranu ale celé Slovensko.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Viktória Gromová
Zdroj: FB/Peter Pellegrini, Foto: TASR/Jakub Kotian
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies