Paleš priznáva miernu demotiváciu: Nemusíš byť dobrý, stačí, ak si debil

NETKY.SK • 20 Máj 2024, 14:30 • 3 min
Paleš priznáva miernu demotiváciu: Nemusíš byť dobrý, stačí, ak si debil

Kontroverzné organizácie naberajú po celom svete čoraz väčšiu popularitu. Projekty prinášajúce záplavu bizáru a šou, nad ktorou sa mnohým zastaví rozum, nachádzajú svoju cieľovú skupinu. Na vzrastajúci fenomén častokrát doplácajú práve ostrieľaní profesionáli. Namiesto nich sa do centra pozornosti neraz dostávajú tváre, ktoré dovtedy nemali s bojovými športmi žiadnu skúsenosť.

slovakia

left justify in out

K absolútnym legendám domácej postojovej scény patrí bezpochyby Milan Paleš. Pozoruhodné renomé si vybudoval dlhými rokmi tvrdej práce. Aj preto medzi fanúšikov kontroverzných projektov nepatrí. „Demotivuje ma to, ľudia sa na to navyše motajú. Nepomáha to najmä športovcom, ktorí chcú ísť za svojím snom, rásť, byť lepší ako včera a stať sa najlepším. To chce každý športovec, či už lyžiar alebo volejbalista,“ vysvetľuje svoj postoj v relácii UNCUT z produkcie PML.

Tieto organizácie vytvárajú mienku, že nemusíš byť dobrý, aby si ťa ľudia všimli, stačí ak si debil. Ešte na tom dokážeš aj vyrobiť nejaké peniaze,“ kriticky sa vyjadruje na margo aktuálnej témy viacnásobný majster sveta a víťaz osemčlennej pyramídy OKTAGON Underground. Od narastajúceho fenoménu sa snaží držať náležitý odstup: „Nemôžem ísť za svojím snom a sledovať iba bizár. To by ma úplne zdemotivovalo a odradilo od nastolenej cesty.

Vo väčšine prípadov nejde u protagonistov týchto propagácií o výkon predvedený v ringu alebo medzi pletivami. Dôraz sa kladie na silené konflikty či z ničoho prameniace verbálne roztržky. „Nechcem sa na tom podieľať žiadnym spôsobom. Ani na nejakej príprave. Byť trénerom niekoho, na kom sa ľudia smejú... Nechcem byť komediant, som zápasník. To nech si nechajú do televízie,“ krúti hlavou uznávaná slovenská ikona.

Milan Paleš sa už na konci tohto mesiaca predstaví na jubilejnom desiatom podujatí PML. Naplánované je na 24. máj 2024 a jeho dejiskom bude Mestská športová hala v Nitre. V rámci postoja i zmiešaných bojových umení sa fanúšikovia nepochybne majú na čo tešiť, veď v akcii budú mená ako Ivan Buchinger, Veronika Smolková či Matouš Kohout. Vstupenky sú k dispozícii v sieti predpredaj.sk.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
OKTAGON MMA, Zdroj foto: OKTAGON MMA
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies