Organizátori ME v krasokorčuľovaní predstavili oficiálne autá s fotkami Slovákov

NETKY.SK • 17 December 2015, 12:25 • 2 min
Organizátori ME v krasokorčuľovaní  predstavili oficiálne autá s fotkami Slovákov

BRATISLAVA - Automobilovú flotilu k dispozícii najväčšiemu športovému podujatia na Slovensku v roku 2016, ktorým budú januárové majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní v Bratislave (27.-31. január) poskytol partner šampionátu Motor-Car Bratislava. Vo štvrtok prebehlo oficiálne odovzdanie automobilov Mercedes organizátorom, na ktorom nechýbali ani slovenskí reprezentanti Lukáš Csölley a Federica Testová.

slovakia

left justify in out

Aj tváre slovenských tanečníkov, ktorí budú horúcim želiezkom v ohni organizátorskej krajiny na ME, zdobia autá pre účastníkov ME. "Pre nás je veľká česť, že práve naša fotka skrášľuje oficiálne autá. Až som zostal v šoku, keď som nás tam uvidel. Je dobre, že sa ME takto propagujú. Tešíme sa tomu. Všetkých srdečne na majstrovstvá Európy pozývame nielen kvôli výkonom, ale pre emócie, ktoré tento šport dáva a prežiť ich naživo priamo na štadióne je rozdiel ako to vidieť len v televízii," povedal Csölley.

 

Spolu s partnerkou sa už cez víkend predstavia na medzinárodných majstrovstvách štyroch krajín v Třinci. "Radi by sme zvíťazili. V krátkom programe sme pripravili zmeny, lebo necítime, že by fungoval tak, ako by mal. Bol to náš osobný pocit. Voľná jazda zostala, sú na ňu dobré odozvy. Intenzívnejšie už myslíme na Európu, ktorá je u nás doma. Ale koncentrujeme sa najmä na prípravu," priblížil slovenský tanečník, ktorý na margo ambície na ME pred domácim publikom tradične uviedol: "My neradi hovoríme o konkrétnom umiestnení, ktoré by sme chceli dosiahnuť. Ide nám o tom, mať z toho čo najlepší pocit a podať čo najlepší výkon."

 

"Naša spoločnosť a značka Mercedens-Benz sú dlhoroční partneri vrcholového športu. Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní sú logickým pokračovaním a zároveň príležitosťou pomôcť zviditeľniť špičkové športové výkony na Slovensku," uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Július Šabo. "Sme radi, že práve táto prestížna značka sa stala oficiálnym partnerom ISU ME 2016," dodal predseda organizačného výboru ME Martin Letenay.

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies