Opitá vodička tvrdila, že nepila, ale nafúkala z vody do ostrekovača

NETKY.SK • 12 Apríl 2022, 11:18 • 2 min
Opitá vodička tvrdila, že nepila, ale nafúkala z vody do ostrekovača

NITRA – Vodička s takmer dvoma promile alkoholu a malou dcérou na zadnom sedadle vozidla chcela uniknúť policajnej hliadke.

slovakia

left justify in out

Dopravní policajti z Nitry počas zvýšeného dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky zastavili v obci Výčapy - Opatovce dve vozidlá a chceli vykonať u vodičov dychové skúšky. Vodič jedného z nich začal unikať, informovala polícia.

 

 

 

Policajti začali unikajúce vozidlo prenasledovať. Na znamenie, aby zastavil, vodič nereagoval a cez obce uháňal rýchlosťou 120 kilometrov za hodinu. Policajtom sa podarilo auto zastaviť, za volantom sedela 36-ročná žena. V aute viezla svoju osemročnú dcéru, ktorá nebola pripútaná bezpečnostným pásom a nesedela v detskej autosedačke.

 

Policajti vodičku vyzvali, aby predložila doklady potrebné na vedenie motorového vozidla. Taktiež bola podrobená dychovej skúške, ktorej výsledok bol takmer dve promile. Policajtom tvrdila, že nepila a že alkohol bude mať určite z vody do ostrekovača. Vodička putovala do policajnej cely v Leviciach. Polícia vedie v tejto veci trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies