Od pondelka vystrieda prázdninujúcich školákov z východu západ

NETKY.SK • 22 Február 2019, 07:47 • 2 min
Od pondelka vystrieda prázdninujúcich školákov z východu západ

BRATISLAVA - Od pondelka 25. februára sa začínajú pre zhruba 227.160 žiakov základných a stredných škôl v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji jarné prázdniny.

slovakia

left justify in out

Týždeň oddychu je už tradične rozložený podľa jednotlivých regiónov Slovenska. Ako prví prázdninovali v tomto roku školáci v Prešovskom a Košickom kraji, ktorí si od školy oddýchli od 18. do 22. februára. Vyučovanie sa pre takmer 214.600 školákov z východu Slovenska začne v pondelok 25. februára. Žiaci na západe krajiny sa do škôl vrátia opäť v pondelok 4. marca.

 

img

 

Najdlhšie si na jarné prázdniny musí počkať takmer 230.000 školákov na strednom Slovensku. V Banskobystrickom, Žilinskom a Trenčianskom kraji sú naplánované od 4. do 8. marca a do školských lavíc sa opäť vrátia v pondelok 11. marca. 

 

img

 

Po jarných prázdninách čakajú školákov ďalšie prázdniny počas veľkonočných sviatkov. Školáci si oddýchnu od štvrtka 18. apríla do utorka 23. apríla. Školské vyučovanie sa začne v stredu 24. apríla. Harmonogram školských prázdnin uverejňuje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR na svojom webe.

 



twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies