Nový letný latino song! Sarah C predstavuje chytľavú novinku La vida colorida a debutový album s rovnakým názvom!

NETKY.SK • 12 Júl 2023, 13:00 • 3 min
Nový letný latino song! Sarah C predstavuje chytľavú novinku La vida colorida a debutový album s rovnakým názvom!

Nový song, nový klip aj nový album! To všetko má na konte talentovaná speváčka a tanečnica Sarah C. Farebný videoklip ku chytľavej latino novinke s karibským nádychom La vida colorida nakrúcala s režisérom Michalom Nemtudom na Košariskách. Podľa skladby nazvala aj debutový album, na ktorom nájdu fanúšikovia balady aj tanečné songy od producentov ako Adiss, Peter Pann a Fillipian. Sarah C sa práve vrátila z Ameriky, kde pripravovala pre fanúšikov prekvapenia v podobe anglických piesní a klipov!

slovakia

left justify in out

Hudbu a text k novej skladbe La vida colorida s latino nádychom vytvorili Adam Miščík - Adiss a Filip Kazimír – Fillipian. „Pieseň sme nahrávali v štúdiu producenta Adama Miščíka - Adissa. Námet ku skladbe, ako aj melódiu sme vymysleli s mojím tatinom už pred dvoma rokmi počas korony. Adam ju teraz prekopal a dal do výslednej podoby. Nahrávalo sa mi výborne, milujem tento štýl hudby, latino je moja láska. Tancujem latino už vyše šesť rokov - salsu, merengue aj bachatu,“ prezradila Sarah C.

Pestrofarebný a tanečný klip sa nakrúcal v karibskom duchu na Košariskách neďaleko Bratislavy. Réžie sa ujal Michal Nemtuda, ktorý so Sarah pravidelne spolupracuje. O produkciu klipu sa postarala A-team production.

„Pred nakrúcaním sme čakali na slniečko a konečne lepšie počasie bez mrakov. A  vyšlo nám to. Na pľaci sme mali super partiu a Miško Nemtuda nás správne naladil na letný vibe. Celý klip sme ale museli natočiť za jeden deň, tak sme makali takmer 12 hodín. A kamaráti a kamarátky, ktorí točili so mnou po prvýkrát, boli prekvapení, ako dlho sme boli na Košariskách na pláži. Na konci sme všetci naskákali do vody, takže náročný deň sa skončil happyendom,“ s úsmevom spomína na nakrúcanie speváčka.

   

Nový song nájdu fanúšikovia na prvom albume Sarah C s rovnakým názvom La vida colorida. Speváčka a tanečnica ho pripravovala rok a pol a je na ňom osem skladieb a jeden remix.

„Každé tri mesiace som sa snažila zverejniť vždy nový singel aj s videoklipom, preto vydávam svoj prvý album po roku a pol od vydania prvého singla. Veľmi sa z neho teším, pretože sú tam super pesničky pre teenagerov. Od balady až po tanečné songy. Album sa volá La vida colorida, pretože sú tam naozaj pestré a aj crazy songy. Nahrával sa v štúdiu u Adissa. A piesne sme tvorili spoločne podľa mojej aktuálnej nálady. Hudbu mi robili producenti ako Adiss, Peter Pann a Fillipian. Sú to profesionáli, takže spolupráca bola na jednotku. Klipy som robila v spolupráci s Miškom Nemtudom a jeho tímom. A nemôžem zabudnúť na Maroška Baňasa, s ktorým so naspievala song Letný vibe. A pri točení klipu s ním bola zábava celý deň,“ hovorí o albume Sarah C.

 

Nový hudobný objav Sarah C sa práve vrátila z USA, kde nahrávala svoje prvé EP v angličtine. Počas troch týždňov zároveň nakrúcala dva nové klipy a zlepšovala sa v angličtine.

„Snažili sme sa aj oddychovať, ale hlavne sme nahrávali v štúdiu a točili klipy. Bolo to naozaj náročné, ale s výsledkom som veľmi spokojná.  Nahrali sme dva tanečné songy a dve balady. A natočili sme dva videoklipy. V Amerike je krásne a tie palmy robia svoje, ale naša Európa a Slovensko je naj,“ vyznala sa Sarah C. 


Sarah Caroline Ondriáš začínala so spevom v detskej skupine Superdeti, ktorej donorom je moderátorka Barborka Krajčírová. Sarah hrá na klavíri, tancuje latino tance, jazz, folklór aj K-pop. S latino skupinou Mária Lopeza sa práve chystá na majstrovstvá sveta do Maďarska. Spev si zdokonaľuje pod dohľadom učiteľa Davida Árvu z Muzikálovej akadémie RDS Art Group. Koncom roka 2022 získala krásne druhé miesto v celoslovenskej detskej speváckej súťaži Hviezdička. Všestranná Sarah profesionálne dabuje pre viaceré dabingové štúdiá na Slovensku a aktuálne dokonca dabuje seriály a rozprávky pre platformu Disney +.

   twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Nora Krchňáková, Foto: Kaja Čemová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies