Nicka Cartera z Backstreet Boys obviňujú zo znásilnenia

NETKY.SK • 22 November 2017, 19:20 • 2 min
Nicka Cartera z Backstreet Boys obviňujú zo znásilnenia

NEW YORK - Obvinenie zo znásilnenia, ku ktorému malo dôjsť pred pätnástimi rokmi, padlo v stredu na hlavu Nicka Cartera, člena chlapčenskej skupiny Backstreet Boys.

slovakia

left justify in out

Cartera zo znásilnenia obvinila speváčka a herečka Melissa Schuman, známa najmä z pôsobenia v dievčenskej formácii Dream, ktorá sa v 90. rokoch preslávila hitom He Loves U Not. "Prinútil ma k aktu proti mojej vôli," napísala speváčka na blogu o Carterovi a dodala, že spevák ju pripravil o panenstvo.

Carter na jej obvinenie v stredu reagoval s tým, že je "šokovaný a smutný". "Melissa sa nikdy nevyjadrila, ani keď sme boli spolu, ani nikdy potom, že by niečo z toho, čo sme robili, bolo proti jej vôli," napísal v stredu Carter.

Backstreet Boys vznikli v roku 1993 na Floride. Na konte majú zatiaľ osem štúdiových albumov - Backstreet Boys (1996), Backstreet's Back (1997), Millennium (1999), Black & Blue (2000), Never Gone (2005), Unbreakable (2007), This Is Us (2009) a In a World Like This (2013). Na celom svete z nich predali viac ako 130 miliónov kópií. Medzi ich najväčšie hity patria skladby ako Anywhere For You, As Long As You Love Me, Everybody (Backstreet's Back), I Want It That Way, Shape Of My Heart alebo Drowning.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies