Neznáme osoby umiestnili plynové fľaše na koľajnice Südbahnhofu

NETKY.SK • 14 September 2010, 11:04 • 2 min
Neznáme osoby umiestnili plynové fľaše na koľajnice Südbahnhofu

slovakia

left justify in out

Neznáme osoby umiestnili plynové fľaše na koľajnice Südbahnhofu


linkedinfacebooktwitterwhatsappinstagram

img

Dve päťlitrové plynové fľaše umiestnili neznámi páchatelia ešte v noci na sobotu na koľajniciach v oblasti viedenskej Južnej železničnej stanice (Südbahnhof), dôverne známej aj cestujúcim z Bratislavy. O bláznivom čine informovala dnes s odvolaním sa na policajné zdroje rakúska agentúra APA.
      Plynové fľaše, odcudzené pravdepodobne zo staveniska novej viedenskej železničnej stanice, umiestnili páchatelia na trať a zaťažili ich betónovým podstavcom, pričom stihli ešte otvoriť ventil jednej z nich.
      Do nebezpečnej prekážky na koľajniciach narazila krátko po polnoci lokálna vlaková súprava bez cestujúcich. Našťastie pri tom nedošlo k explózii, takže nikto neutrpel zranenia.
      Hovorkyňa polície však poznamenala, že v prípade výbuchu to mohlo dopadnúť inak.

Zdroj: TASR



Autor: Redakcia Netky



Netky počítadlo prazdniny
00 DNÍ00 HODÍN00 MINÚT00 SEKÚND

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies