Netky hľadajú Talenty: #1 Samir ,,El Tunisino,, Smaali: ,,MMA je všetko čo mám. Považujem sa za československú jednotku."

NETKY.SK • 17 Máj 2024, 17:30 • 3 min
Netky hľadajú Talenty: #1 Samir ,,El Tunisino,, Smaali:  ,,MMA je všetko čo mám. Považujem sa za československú jednotku."

Netky.sk začínajú novú rubriku o hľadani mladých talentov. Príležitosť chceme dať mladým , talentovaným osobnostiam, ktoré su podľa našej redakcia najhorúcejšie prospekty alebo talenty vo svojom obore. Fantázii sa medze nekladú ako v športe tak v umení a vy ako čitatelia budete mať jedinečnú možnosť sledovať cesty našich talentov už od začiatku.

slovakia

left justify in out

Prezentácia a správny prístup k mladým talentovaným ľudom už od začiatku je niečo čo dokáže urobiť zázraky. Či už fyzické alebo tie mentálne.

V Netkách sme sa rozhodli začať s novým konceptom, kde by sme robili rozhovory a spovedali ľudí , o ktorých zatiaľ ešte mainstreamovo nie je veľmi počuť, no myslíme si že vďaka ich talentu, húževnatosti a odhodlaniu sú na tej najlepšej ceste stať sa úspešnými a známymi.

Počas nasledujúcich týždňov si budeme pozívať viacero talentovaných a úspešných osobností zo sveta športu, umenia a mnohých iných.

Budeme sa ich pýtať a zisťovať akým spôsobom bojujú o úspech, kde hľadajú motiváciu  aké sú ich ciele a plány do budúcna a mnohé ďalšie.

Našim prvým hosťom je športovec a mladá vychádzajúca hviezda MMA, Samir ,,El Tunisino,, Smaali.

Má 25 rokov, 175 centimetrov a tento rok očakávame jeho prestup do profesionálov kde sľubuje zavíriť vody. 

Ako už prezývka naznačuje, Samir je pôvodom z Tuniska, no odmala žije na Slovensku kde sa už od ranného detstva kryštalizovala jeho športová kariéra. Začínal s futbalom, následne prešiel na cvičenie aby v sebe pred pár rokmi objavil vášeň a veľký talent pre MMA a bojové športy.

Jeho domovským gymom je Spartacus Fight Gym v Trnave, ale pripravuje sa aj pod skúseným okom jedného z najpovolanejších a najskúsenejších trénerov, Paliho Kuruca známeho ako Lapo ktorý je tiež rodák zo Šale a trénuje našich najlepších borcov akými sú Lajoško Klein či Martin Buday.

Mimochodom viaceré športové média aj osobnosti označili 25 ročného Samira ako druhého Lajoška Kleina aj vďaka jeho extrémne atraktívnemu štýlu boja, pri ktorom sa žiaden divák nenudí.
 
Čo sa týka úspechov v bojových športoch , viac nám prezradí samotný Samir, ktorý má okrem mnohých víťazstiev v rôznych organizáciách ako napr. IMAF čo je v podstate niečo ako amatérske UFC, aj titul majstra  Slovenska do 61kg. Okrem MMA zápasí aj v thajskom boxe, boxe, K1 a iných stand-upových disciplínach. Momentálne je považovaný za československú jednotku a my sme veľmi zvedavý na jeho premiéru v profesionáloch už o pár mesiacoch.

Vy sa pohodlne usaďte a vychutnajte si prvý rozhovor ktorým sa symbolicky začína aj Samirova mediálna kariéra a my za Netky.sk sme radi že sme toho súčasťou. Zároveň budeme El Tunisinovi držať palce a sprevádzať ho na ceste bojovníka a ktovie možno práve stojíme pri zrode novej hviezdy.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Ján Sikoriak
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies