Najrýchlejšie rastúce firmy si prevzali ocenenie Diamanty slovenského biznisu

NETKY.SK • 22 November 2017, 21:38 • 2 min
Najrýchlejšie rastúce firmy si prevzali ocenenie Diamanty slovenského biznisu

BRATISLAVA - Na galavečere, ktorý sa konal v stredu v Bratislave, si najrýchlejšie rastúce firmy prevzali ocenenie Diamanty slovenského biznisu.

slovakia

left justify in out

Víťazmi 9. ročníka sa stali Innovatrics, s.r.o., z Bratislavy, Power Grid, s.r.o., z Považskej Bystrice, mobil online, s.r.o., z Lučenca a Kerex, s.r.o., z Michaloviec.

 

Ocenenia udeľujú spoločnosť Enterprise Investors a magazín Forbes Slovensko najrýchlejšie rastúcim malým a stredne veľkým slovenským firmám. Diamanty slovenského biznisu každoročne na základe objektívnych kritérií oceňujú prácu podnikateľov, ktorí posúvajú slovenskú podnikateľskú sféru na vyššiu úroveň.

 

Raz ročne zostaví Enterprise Investors spolu s partnermi podujatia rebríček slovenských menších a stredne veľkých firiem pripravený na základe striktne objektívnych dát a dostupných finančných údajov. Do rebríčka sú zaradené spoločnosti bez účasti zahraničného kapitálu, so ziskovým hospodárením za minimálne dva predchádzajúce roky a s ročnými tržbami v rozmedzí od 2 do 50 miliónov eur.

 

Oceňujú sa spoločnosti v štyroch kategóriách, a to Západné Slovensko, Stredné Slovensko, Východné Slovensko a Bratislava. Odborným partnerom rebríčka je poradenská spoločnosť PwC. Ako uviedol Martin Chocholáček, investičný riaditeľ Enterprise Investors pre Slovensko, cieľom je prostredníctvom Diamantov slovenského biznisu oceniť prácu najúspešnejších slovenských podnikateľov, ktorí priviedli svoje firmy na výslnie cez zdravý a trvalo udržateľný rast.

 

Projekt oceňovania úspešných podnikateľských príbehov rozvíja spoločnosť Enterprise Investors i vo viacerých európskych krajinách. V Českej republike sa ocenenia odovzdávajú pod názvom Štiky českého biznisu, v Maďarsku ako Pegazus Díj a v Rumunsku ako Campioni în Business. Spoločným cieľom ocenení je vyzdvihnúť úspechy podnikateľov, ktorých práca dodáva inšpiráciu ďalším generáciám úspešných podnikateľov na lokálnych, ale aj globálnych trhoch.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies