Najhorší film roka: Getaway!

NETKY.SK • 12 December 2013, 16:01 • 2 min
Najhorší film roka: Getaway!

LOS ANGELES - Akčná snímka Getaway s Ethanom Hawkom a Selenou Gomez v hlavných úlohách sa stala najhorším tohtoročným filmom podľa hodnotení na portáli Rotten Tomatoes. Film kanadského režiséra Courtneyho Solomona získal iba dve percentá.

slovakia

left justify in out

Snímky na ďalších štyroch priečkach dosiahli rovnaké skóre štyri percentá. Menovite ide o triler Paranoia s Liamom Hemsworthom, komédiu Mládeži neprístupné s Emmou Stone, tanečný film Battle of the Year: The Dream Team s Joshom Hollowayom a komédiu Scary Movie 5, v ktorej sa objavili aj Charlie Sheen, Heather Locklear, Mike Tyson, Snoop Dogg, či Usher. Na šiestom a siedmom mieste skončili komédie Dospeláci 2 s Adamom Sandlerom a Salmou Hayek a Veľká svadba s hereckým obsadením v zložení Amanda Seyfried, Robert De Niro, Katherine Heigl, Robin Williams, Topher Grace, Susan Sarandon a Diane Keaton, ktoré získali po sedem percent. Prvú desiatku uzatvárajú filmy Hostiteľ (osem percent), Pár nenormálnych aktivít (desať percent) a Po zániku Zeme (jedenásť percent), v ktorom si zahrali Will Smith so synom Jadenom. 

Informácie pochádzajú z webstránky screencrush.com. 

Rebríček najhorších filmov roka 2013 podľa hodnotení na portáli Rotten Tomatoes: 
1. Getaway - 2 %

2. Paranoia - 4%

3. Mládeži neprístupné - 4 %

4. Scary Movie 5 - 4%

5. Battle of the Year: The Dream Team - 4%

6. Veľká svadba - 7%

7. Dospeláci 2 - 7%

8. Hostiteľ - 8%

9. Pár nenormálnych aktivít - 10%

10. Po zániku Zeme - 11%twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies