Nábor nových členov ČSSD zaujal políciu

NETKY.SK • 7 September 2010, 12:06 • 2 min
Nábor nových členov ČSSD zaujal políciu

Nábor nových členov ČSSD zaujal políciu

slovakia

left justify in out

img

Polícia v severočeských Litoměřiciach od konca augusta vyšetruje podozrenie, že miestna organizácia sociálnej demokracie lákala do svojich radov nových členov aj na prísľub, že im následne dá jeden gram sušenej marihuany.
      Potvrdila to hovorkyňa okresného policajného riaditeľstva v Litoměřiciach Alena Romová. Počet prípadov však hovorkyňa nespresnila.
      Na podivné praktiky náboru nových členov údajne prišli aj niektorí predstavitelia miestnej ČSSD, ktorí predstierali, že chcú do strany vstúpiť.
      Problémy s neštandardným náborom nových členov v minulosti riešili takmer všetky české parlamentné strany, s výnimkou KSČM. Cieľom rýchlych náborov je spravidla ovplyvnenie zloženia miestneho a regionálneho vedenia strany, respektíve presadenie „vlastných“ nominantov na stranícke zjazdy. V minulých rokoch sa členstvo kupovalo aj za možnosť celovečernej konzumácie piva, či okružnú jazdu limuzínou.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies